MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 6627289

nr 662 7289

Stolar

10 st, Intarsia

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 18 oktober 2010

18/10 14:46:06 1      Vinnande bud